Komunálne voľby

Komunálne voľby 2018 Ochodnica

Maľovaná mapa

Maľovaná mapa Ochodnica

Mapový portál

Mapový portál Ochodnica

Katastrálna mapa

Katastrálna mapa Ochodnica

 

Pečať rozvoja obcí a miest Ochodnica

 

Partnerské obce

Obec Dobrá   Gmina Mucharz

Ako triediť odpad

Ako správne triediť odpad

Páčia sa Vám stránky?
Užitočné odkazy

 

Tvorba web stránok

 

Pohrebníctvo Anna

Tvorba responzivných webstránok

Rýchle informácie

Počasie Ochodnica

Zoznam kandidátov pre voľby do orgánov samosprávy obcí 2018

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby
starostu obce Ochodnica


Obec Ochodnica  uverejňuje  podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby starostu obce Ochodnica vo volebnom obvode č. 1
 

  1. Radoslav Ďuroška, 47 r., starosta obce,  Smer – sociálna demokracia
  2. Miroslava Kekelyová, Ing.,  54 r., odborná referentka – metodička verejného obstarávania, nezávislá kandidátka
  3. Marcela Lisková, Mgr., 46 r., radkyňa Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, Slovenská národná strana

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby
do Obecného zastupiteľstva v Ochodnici


Obec Ochodnica  uverejňuje  podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby starostu obce Ochodnica vo volebnom obvode č. 1
 

  1. Firas Boutani, Mgr, 43 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia
  2. Anna Ďuratná, 46 r., prevádzková pracovníčka, Smer – sociálna demokracia
  3. Andrej Ďuratný, 20 r., manažér, nezávislý kandidát
  4. Branislav Gavlas, 26 r., technológ, Smer – sociálna demokracia
  5. Daniel Gocoliak, 22 r., študent, Slovenská národná strana
  6. Miroslav Hodas, JUDr., 60 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia
  7. Martin Kuchta, 36 r., vodič, nezávislý kandidát
  8. Darina Kupková, 45 r., čašníčka, Slovenská národná strana
  9. Milan Mizera, Ing., 50 r., riaditeľ odboru, nezávislý kandidát
  10. Erika Ondreášová, 45 r., čašníčka, nezávislá kandidátka
  11. Monika Paluchová, PhDr., 42 r., marketing manažérka, Strana zelených Slovenska
  12. Emanuel Plátek, 66 r., dôchodca, Sme rodina - Boris Kollár
  13. Monika Ságová, 42 r., materská dovolenka, Sme rodina -  Boris Kollár
  14. Marián Solomon, Ing., 32 r., vedúci výroby,  nezávislý kandidát
  15. Iveta Šadláková, 54 r., opatrovateľka, nezávislá  kandidátka
  16. Karol Šamaj, 57 r., projektový manažér, nezávislý kandidát
  17. Zuzana Škorvánková, Mgr., 42 r., učiteľka, Slovenská národná strana
  18. Ladislav Šoška, 61 r., sanitkár, Smer – sociálna demokracia
  19. Ján Tarana, 59 r., elektrotechnik, Kresťanskodemokratické hnutie
  20. Jaroslav Tarana, Ing., 70 r., dôchodca, Slovenská národná strana
  21. Jaroslav Tarana, Mgr., 47 r.,  SZČO, SPOLU – občianska demokracia
  22. Jozef Tarana, 36 r., administratívny zamestnanec, nezávislý kandidát
  23. Lukáš Turčák, 30 r., technik, Kotleba  - ľudová strana naše Slovensko
  24. Martin Turčák, 39 r., majiteľ konateľ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.